۱۲

۶

۲۴

۱۱

درهای آموزش و پرورش به روی کودکان فاقد مدارک هویتی هم باز شد.

سرپرست انجمن حمایت از کودکان کار از مشارکت اموزش و پرورش و شهرداری تهران در پروژه آموزش برای همه و اجرای پایلوت این طرح در منطقه ۱۲ تهران خبر داد که بر اساس آن از این پس کودکانی که به دلیل فقدان مدارک هویتی از تحصیل درنظام آموزش رسمی بازمانده بودند نیز می توانند در مدرسه آموزش ببینند.

اطلاعات بیشتر

۱۸

سمن های منطقه ۱۲ بار بخش بزرگی از توسعه اجتماعی منطقه را به دوش می کشند

سرپرست انجمن در جمع اعضای شورایاری محله هرندی و معاونت اجتماعی شهرداری منطقه ۱۲ تهران گفت : این منطقه گروه بزرگی از فعال ترین انجمن های غیردولتی را تحت پوشش دارد که با ارایه خدمات اجتماعی شامل آموزش و مددکاری از گروه های آسیب پذیر و در معرض اسیب حمایت می کنند و بار بخش های عمومی و دولتی را به دوش می کشند.

اطلاعات بیشتر

۱۶

اکران دوم فیلم ” دزد عروسک ها ” در ادامه ی برگزاری برنامه های تقویم فرهنگی

در ادامه ی برگزاری برنامه های تقویم فرهنگی روابط عمومی انجمن حمایت از کودکان کار برنامه ی اکران های سینمایی این تقویم با عنوان “فصل خاطره ها” در فصل پاییز برقرار بود. اولین اکران این برنامه فیلم سینمایی “شهر موشها ۱و۲″ در تاریخ چهارشنبه ۱۶ مهرماه همزمان با روز جهانی کودک در دو سانس از ساعت ۱۷ تا ۲۰ برگزار شد و اکران دوم از این مجموعه فیلم ” دزد عروسک ها ” در ۲۱ آبان ماه اکران شد.

اطلاعات بیشتر

۱۴

برگزاری کارگاه آموزشی-مشارکتی نظام آراستگی و پاکیزگی محیط کار

کارگاه آموزشی-مشارکتی نظام آراستگی و پاکیزگی محیط کار (۵S) در دفتر مرکزی انجمن حمایت از کودکان کار به مدت ۸ ساعت در روز جمعه ۱۲ دی ماه برگزارشد .

اطلاعات بیشتر

۱۶

اکران فیلم دزد عروسک ها به نفع انجمن حمایت از کودکان کار

در ادامه اکران های پاییزی “فصل خاطره ها” ی انجمن حمایت از کودکان کار و براساس نطرسنجی عمومی و کسب بالاترین رای برای اکران دوم این برنامه، فیلم “دزد عروسک ها” در روز چهارشنبه ۲۱/۸/۱۳۹۳ اکران خواهد شد.

اطلاعات بیشتر

۸

۲۰

قصه خوانی سرکار خانم ابتکار برای کودکان انجمن حمایت از کودکان کار

به گزارش ایرنا از انجمن حمایت از کودکان کار، معصومه ابتکار با انتخاب داستان حضرت نوح و روایت کودکانه از آن، کودکان حاضر در جمع را با ارزش محیط زیست، حیوانات و آب آشنا ساخت.\r\nبه گزارش ایرنا از انجمن حمایت از کودکان کار، معصومه ابتکار با انتخاب داستان حضرت نوح و روایت کودکانه از آن، کودکان حاضر در جمع را با ارزش محیط زیست، حیوانات و آب آشنا ساخت.\r\n\r\nابتکار ضمن بازخوانی داستان حضرت نوح و رفتارهای انسانی که منجر به فرمان خدا به نوح برای ساخت کشتی و نجات حیوانات و انسان های مومن شد، گفت: جنگ، نامهربانی انسان ها با یکدیگر، حیوانات و طبیعت، غرور و خودخواهی انسان ها و سرپیچی از فرمان خداوند منجر به قهر خدا و عذاب برای کافران شد.\r\n\r\nانجمن حمایت از کودکان کار از نخستین گروه های غیردولتی است که با هدف حمایت از کودکان کار در ایران تاسیس شده است و هم اکنون ۵ مرکز آموزشی در شهرتهران و بم را اداره می کند.\r\n

اطلاعات بیشتر