۷۸۰ و مسئولیت های اجتماعی

نویسنده : انجمن حمایت از کودکان کار

انجمن حمایت از کودکان کار، به عنوان یک سازمان مردم نهاد که هیچ ردیف بودجه دولتی ندارد، در طی این سالها از حمایت­های مالی و معنوی خیرین و شرکت­های خصوصی بهره برده که حمایت از کودکان کار را وظیفه خود می­دانند. در راستای ترویج کار خیر و ترویج انجام مسئولیت اجتماعی، انجمن حمایت از کودکان کار تلاش دارد تا در نوشتارهایی مجزا به بررسی شرکتهای بپردازد که در راستای مسئولیت اجتماعی خود سعی در حمایت از کودکان دارند. در این نوشتار، شرکت تهران اینترنت را معرفی می­کنیم.

شرکت تهران اینترنت از سال ۱۳۷۸ در زمینه توزیع کارت های ارتباطات بین المللی و خدمات و کالاهای مصرفی مخابراتی در سطح کشور شروع به فعالیت نموده و با هدف بهبود کیفیت و افزایش ضریب نفوذ خدمات ارتباطی، خط و مشی خود را بر پایه مشتری مداری و خلاقیت در ارائه خدمات نهاده است. با هدف توسعه خدمات به کاربران نهایی، گروه تهران اینترنت در سال ۱۳۹۲ اقدام به ایجاد کد دستوری #۷۸۰* (با برند ثبت شده هف هشتاد) و تهیه چند اپلیکیشن تلفن همراه نموده و طی ۱۸ ماه موفق شده است بالاترین رشد تراکنش در بین شرکت های PSP  و رتبه  اول را ازنظر تعداد تراکنش بدست آورد.

امروزه هف هشتاد با خدمات پرداخت‌های موبایلی به کمک افراد آمده تا از اتلاف زمان، انرژی و هزینه‌ها بکاهد. در همین راستا سامانه «هف‌هشتاد» اقدام به ارایه زیرساخت و خدمات متنوع پرداخت در بستر تلفن همراه گردیده است. مشترکین تلفن همراه در اقصی نقاط ایران می‌توانند به راحتی و با شماره گیری کد *۷۸۰# از خدمات این شرکت بهره‌مند شوند.
کد دستوری *۷۸۰# راهی سریع و راحت برای انجام کارهای وقت گیر است که به افراد این امکان را می‌دهد که در هر مکان و زمان عملیات بانکی از جمله کمک به خیریه ، خرید شارژ تلفن، پرداخت قبوض خدماتی و دائمی  را انجام دهند. این سرویس برای تمام مشترکین شبکه تلفن همراه (همراه اول، ایرانسل، رایتل، تالیا) بدون پرداخت هیچ گونه هزینه‌ای و به صورت رایگان فعال است.

 

کمپین های اجرا شده توسط شرکت  تهران اینترنت ( هف هشتاد )

این مجموعه سعی نموده تا تعهد اجتماعی خود را با برگزاری کمپین های بزرگ اجتماعی به انجام برساند. در این راستا با استفاده از بستر *۷۸۰# کمپین های زیر اجرا شده است:

  • قطره قطره (فرهنگ سازی صرفه جویی آب با بیش از ۴/۵ میلیون شرکت کننده)
  • پر توجه ترین کمپین سال ۹۶ کمپین بهشت امام رضا و جمع آوری بیش از ۵ میلیارد تومان
  • کمپین من هم هستم و جمع آوری بیش از ۳۰۰ میلیون تومان جهت خرید لباس گرم برای کودکان کار
  • بزرگترین کمپین سلامت ایران اتیسم جمع آوری یک میلیارد و هفتصدو پنجاه هزار تومان جهت خرید خانه اتیسم
  • بزرگترین مسابقه کتاب خوانی کشور با فروش ۱۵۰,۰۰۰ کتاب و حمایت از تولیدات فرهنگی
  • کمپین «آری به تولید ملی» در راستای تقویت اقتصاد مقاومتی
  • حمایت از تیم های ورزشی مثل تیم ملی جودو در راستای افزایش سلامتی جامعه
  • اسپانسری برنامه های وزین خندوانه، سه ستاره، ماه عسل و… برای شریک بودن در شادی مردم