پویش مردمی «فرشته باش»

نویسنده : انجمن حمایت از کودکان کار

همه ما این روزها درگیر ویروس کرونا هستیم و زندگی‌مان تحت تاثیر آن قرار گرفته است. از سفر و جشن و گردش و تفریح در شهر تا کاسبی و سبک زندگی همه را دگرگون کرده. در این میان گروهی از کودکان در کشورمان نیز به دلیل شیوع این ویروس از بدیهی‌ترین حق زندگی خود یعنی آموزش به دلیل کم‌برخوردار بودن از امکانات اولیه محروم شده‌اند. همه می‌دانیم که این روزها ادامه‌ی تحصیل و لذت یادگیری به واسطه‌ی ابزار آموزش آنلاین اتفاق می‌افتد و آن قدر مشکلات دیگر هست که این کودکان نمی‌توانند آموزش را اولویت خود قرار دهند.

🔺ما در کمپین فرشته باش باور داریم که با یک اقدام همسو و خلاقانه می‌توانیم امکان ادامه‌ی تحصیل را برای تعداد بیشتری از کودکان فراهم کنیم.

🔺در کمپین فرشته باش شما می‌توانید از سازمان‌های مردم‌نهادی که در کمپین حضور دارند، به منظور خرید تبلت و موبایل هوشمند برای دانش‌آموزان حمایت مالی کنید و یا با اهدای ابزار آموزش آنلاین به کودکان کم‌برخوردار مسیر تحصیل را برایشان هموار کنید.

🔺برای شروع کافیست به صفحه‌ی زیر بروید و به هر کودکی که دوست داشتید کمک کنید و یا از طریق این شماره ۰۹۱۰۵۳۶۸۹۱۴ در واتس آپ با ما در تماس باشید.

https://www.sheypoor.com/fereshtehbash

همه ما می‌توانیم فرشته باشیم پس #فرشته_باش